Asistent/-ka vedoucího pracoviště

Ostrava

Společnost DHL Freight je synonymum stability, zázemí a úcty a právě do svých řad hledá novou posilu.
Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • zajištění chodu sekretariátu (vedení administrativy)
  • organizace schůzek, zápisy z porad
  • zabezpečení technické i administrativní podpory obchodních jednání
  • vyřizování korespondence
  • příprava podkladů pro jednání
  • komunikace s ostatními odděleními divize DHL Freight
  • pravidelný reporting
  • práce s objednávkovým systémem

POŽADUJEME:

  • zkušenost s administrativní prací
  • znalost anglického jazyka
  • ekonomické vzdělání (výhodou)
  • znalost práce na PC (Excel, Word)
  • komunikační dovednosti
  • flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • samostatnost
  • kolektivního ducha

NABÍZÍME:

  • stravenky v hodnotě 70 Kč / odpracovaná směna, plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • možnost využití home office
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže

A s naší pestrou nabídkou interních i externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň.

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!