Administrativní pracovník s angličtinou – pracovník kvality

Pohořelice

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• Řešení reklamací, kvalitativním problémů, nestandardních situací
• Dohledávání materiálu ve skladě i v systému
• Komunikace a řešení problémů s kolegy ze skladu
• Komunikace se zákazníkem v anglickém jazyce
• Aktivní vyhledávání kořenových příčin
• Navrhování nápravných opatření

POŽADUJEME:

• SŠ vzdělání
• Angličtina slovem i písmem
• Dobré komunikační schopnosti
• Znalost práce na PC (excel, word, SAP)
• Zkušenost na obdobné pozici výhodou

NABÍZÍME:

• Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem v hodnotě 90,-
• Penzijní pojištění
• 25 dní dovolené
• Karta MAKRO, Caffeterie, Multisport karta
• Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
• Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
+ další benefity v rámci naší společnosti

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!