Recruiter

Nepřevázka

Jsme moderní logistická firma s 30letou tradicí nejen na českém trhu. Přepravujeme zboží pro řadu známých firem a zapojujeme se do dobročinných projektů. Máme lidský a férový přístup.

Do našeho malého náborového týmu hledáme někoho, kdo se nezalekne dynamického prostředí automotive, a kdo nám rád pomohl nejen s náborem, ale i s novými nápady, employer brandingem a třeba i eventy pro naše zaměstnance.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Hledání těch nejefektivnějších cest ke kandidátům
  • Řízení náboru od sestavení inzerce až po získávání zpětných vazeb od manažerů
  • Monitoring pracovního trhu, zkvalitňování procesů a vzdělávání se v oblasti talent acqusition
  • Vytvoření dobrých vztahů s manažery, HR i kandidáty, tak aby vše fungovalo
  • Zlepšování naší značky zaměstnavatele a hledání nových neortodoxních cest v náboru, marketingu, ale i interní komunikace a eventech

POŽADUJEME:

  • Zkušenosti s náborem zaměstnanců (ideálně v logistice, ale není to podmínka)
  • Chuť přicházet s novými nápady a hledání nových cest
  • Anglický jazyk na úrovni B2
  • Ochotu pracovat v dynamickém a konkurenčním prostředí

NABÍZÍME:

Krom práce pro jedničku na trhu můžeme nabídnout i

  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Možnost naučit se něco nového
  • Růst v práci společnosti a celou řadu certifikovaných školení
  • Spolupráci na všemožných projektech od employer brandingu až po procesní řízení
  • Plně hrazené stravenky (90,- Kč), 25 dní dovolené, penzijní připojištění, zlevněnou nabídku od tel. operátorů pro Vaší rodinu a další benefity

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Tomáš Baierl

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!