Četař

Rudná

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží? Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme novou posilu na naše pracoviště v Rudné u Prahy.

Náplň práce:

• zástup skladového mistra - organizace činnosti skladníků po procesní stránce - způsob vykládky, nakládky atd.
• manipulace se zbožím a jeho evidence
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• obsluha VZV
• komunikace s dodavateli, dopravci a ostatními odděleními společnosti divize DHL Freight

Požadujeme:

• manuální zručnost a praxi s řízením VZV
• průkaz VZV - výhodou, příp. možno získat u nás
• praxi na pozici ve skladu
• základní znalost práce na PC
• ukončené vzdělání (min. výuční list) a čistý trestní rejstřík
• ochotu pracovat ve směnném provozu (ranní a odpolední)
• nástup možný ihned, popř. dohodou

Nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení a výplata vždy do 6. dne v měsíci
• 25 dní dovolené a 3 dny zdravotního volna
• peněžitý příspěvek na stravování (70 Kč / odpracovaný den)
• systém Cafeterie, Multisport karta, penzijní a životní pojištění, výhodné mobilní tarify (O2/T-Mobile), slevové programy
• práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
• pracoviště: Rudná u Prahy

Zaujala Vás tato pozice? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!