Specialista oddělení analýz

Praha

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

Hledáme nového kolegu/kolegyni na naše oddělení.
Pojďte se stát součástí našeho skvělého týmu DHL.

Kde budete pracovat?

Místo pracoviště: Jirny u Prahy
Možnost dopravy: MHD z Černého Mostu 354,398; svozovou dopravou z Černého Mostu, Čelákovic, Brandýsa nad Labem, Milovic, Českého Brodu a další; taky můžete přijet autem, na motorce nebo na kole :-) parkoviště máme velké ...

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• zpracovávat data, analýzy a reporty
• o čísla se budete muset starat, aby si nežila vlastním životem
• budete vytvářet analýzy
• reportování na denní, týdenní a měsíční bázi
• jsme jeden tým, takže budete spolupracovat s ostatními odděleními a se zákazníkem
• budete se zapojovat do procesu krátkodobého forecastování, budgetingu
• nečekejte sezení v kanceláři – budete úzce spolupracovat i s lidmi na skladu

POŽADUJEME:

• znalost Excelu, protože s ním budete pracovat pravidelně
• výhodou znalost angličtiny
• ochotu pracovat v logistice
• přesnost a smysl pro detail
• ochotu učit se nové věci
• samostatnost a zároveň schopnost práce v týmu
• přesnost, dochvilnost, flexibilitu, analytické myšlení
• práce vhodná pro absolventy

NABÍZÍME:

  • stravenky v hodnotě 80Kč/den plně hrazené námi
  • 25 dní dovolené
  • prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Prahy 9 a okolí

a mnoho dalších benefitů...

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!