Buď Vedoucím týmu (Syrovice u Brna)

Syrovice

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Budete chválit, ale i udělovat konstruktivní kritiku
  • Stanete se zdrojem motivace Vašeho týmu
  • Jako správný leader budete členům Vašeho týmu stanovovat krátkodobé a dlouhodobé cíle a kontrolovat jejich plnění
  • Budete členy svého týmu zaškolovat
  • Čeká Vás organizování práce kolegů na odd. skladu, ale i plánování převozů mezi sklady, komunikace s kolegy z jiných oddělení a nikdy nekončící kontrola
  • Reportování je nezbytnou součástí pracovní náplně

CO JE PRO NÁS DŮLEŽITÉ?

  • Základní znalost AJ
  • Orientace na zlepšení produktivity, snížení nákladů a zvýšení kvality služeb
  • Aktivní přístup k lidem a hledání nejlepších možných řešení případných problémů
  • Zkušenost s prací na PC a v MS Office
  • Kreativita a nápady na zlepšení

CO VÁM ZA TO NABÍZÍME?

  • Bezpečné a čisté pracovní prostředí – jde nám o Vás
  • Nenecháme Vás hladovět – máme stravenky v hodnotě 90,- Kč, které Vám celé zaplatíme
  • Dovolenou budete o týden déle trávit doma s rodinou (25 dní dovolené)
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vás i Pojistku „na blbost“ odpovědnosti,
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění.
  • Pořádáte rádi rodinné oslavy a rádi nakupujete ve velkém? *Zajistíme Vám zdarma kartu do MAKRA.
  • Vy i Vaše rodina můžete volat za výhodné ceny – zajistíme Vám tarif od O2 nebo T-mobile
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Svozové autobusy do práce z okolí Brna, Znojma a Ivančic
  • Možnost kariérního růstu

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!