SKLADNÍK/SKLADNICE - PŘÍJEM 29.900 - 33.000 Kč

Milovice

Místo pracoviště: Jirny u Prahy
Možnost dopravy: zajistili jsme pro vás svozový autobus přímo z Milovic

Proč u nás pracovat? Protože nabízíme:

POZOR: V létě u nás na dovolenou i během zkušební doby
• PŘÍJEM 29.900 - 33.000,-
• Práci, která je vhodná pro muže i ženy
• 25 dní dovolené
• Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
• Stravenky v hodnotě 80,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
• Kantýnu, kde máme pestrý výběr jídel
• Super kolegy a práci v přátelském, bezpečném a čistém prostředí
• Příspěvek na dopravu a svozové autobusy např. z Prahy - Černý Most, Milovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod a další
• Pojištění pro případ, že při práci dojde ke škodě
• Férové jednání
• Zlevněné nabídky telefonních operátorů i pro rodinu
• DHL akce
• Výhodné nabídky od našich partnerů

Co budete dělat?

• Vyskladňovat/naskladňovat zboží a pracovat se skenerem (vše naučíme)
• Nebo jezdit na VZV (platné doklady výhodou, nikoliv podmínkou)

Požadavky, které máme ...

• Ochotu pracovat ve třísměnném provozu od pondělí do pátku

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Petra Petlachová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!