Referent/-ka mezinárodní přepravy

Praha

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

Náplň práce:

  • organizování a řízení přeprav na základě potřeb zákazníka
  • zpracovávání objednávek a administrativní práce s nimi spojená
  • objednávky přepravy v závislosti na čase nakládky, vykládky a ceníku
  • kontrola kvality a včasného doručení
  • komunikace s dopravci a spolupráce s různými odděleními společnosti
  • práce se spedičními programy a příležitostný reporting

Požadujeme:

  • praxi na podobné či jiné pozici v logistice - výhodou
  • angličtinu na komunikativní úrovni (znalost dalšího světového jazyka - výhodou)
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B - výhodou, nikoli však podmínkou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
  • nekonfliktní povahu, asertivní jednání
  • čistý trestní rejstřík
  • zájem o logistiku a práci v týmu
  • ukončené SŠ vzdělání (dopravka - výhodou, ne však podmínkou)
  • nástup: dle dohody

Nabízíme Vám:

  • zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu
  • výplata již 6. den v měsíci
  • 25 dní dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, Multispor karta, Cafeteria - balíček zaměstnaneckých výhod
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže a další
  • přátelský kolektiv

Zaujala Vás naše nabídka a splňujete výše uvedené požadavky? Tak neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!