Servisní technik/Údržba strojů VZV

Jirny

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nového kolegu do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • zajišťovat správu skladu, pravidelnou údržbu a kontrolu manipulační techniky
  • vyhodnocovat poškození manipulační techniky, dávat návrhy řešení a nápravných opatření
  • zpracovávat veškerou dokumentaci - zodpovědnost za evidenci a vyřizování reklamace
  • absolvovat různá školení pro udržení kvalifikace
  • poskytovat servis pro zákazníka

POŽADUJEME:

  • manuální zručnost
  • technické znalosti, logické uvažování
  • smysl pro odpovědnost
  • flexibilitu
  • dobré organizační schopnosti, ochotu učit se nové věci a pozitivní přístup k práci
  • zkušenosti s manipulační technikou
  • vyhl. č.50/1978 Sb. min. §5 výhodou - nikoliv podmínkou

NABÍZÍME:

  • stabilní zaměstnání
  • pracovní doba pondělí až pátek 8,00 - 17,00 hod
  • stravenky v hodnotě 80Kč/den plně hrazené námi
  • 25 dní dovolené
  • prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • Multisport kartu
  • dostupnost MHD z Černého Mostu

a mnoho dalších benefitů...

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!