Technik Údržby

Pohořelice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Zajišťovat údržbu a opravy budov a jejich zařízení
  • Obsluhovat plynové kotelny, VZT a klimatizace
  • Obsluhovat EPS a SHZ
  • Zajišťovat údržbu a opravy skladové technologie
  • Zpracovávat dokumentaci dle potřeby
  • Komunikovat s dodavateli

POŽADUJEME:

  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Základní znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a odpolední směna)

Výhodou pro nás bude:

  • ŘP na vysokozdvižný vozík
  • Znalost vyhlášky 50/1978 Sb., min. § 6

NABÍZÍME:

  • Práci v příjemné prostředí a dobrém kolektivu
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč/den plně hrazené společností
  • Možnost využívat firemní svoz z Ivančicka či Znojemska
  • Pojištění pro případ, že uděláte škodu
  • Levnější volání až pro 10 členů Vaší rodiny a přátel
  • Penzijní připojištění, které se Vám bude ve stáří hodit

A mnoho dalších benefitů

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!