Vedoucí týmu / Team Leader zákaznického centra

Olomouc

Společnost DHL Freight je synonymum stability, zázemí a úcty a právě do svých řad hledá novou posilu.
Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

Náplň práce:

  • telefonickým anebo písemným kontaktem budete získávat nové zákazníky spolu s udržováním a rozvojem zákazníků již existujících
  • budete zodpovědní za dodržování nastavených procesů oddělení
  • rozvíjení a zlepšování produktivity a kvality služeb na svěřeném oddělení bude váš každodenní chléb
  • komunikace napříč celou divizí, tedy i se zahraničními partnery, díky které můžete získat mnoho nových zkušeností a zdokonalit se ve své angličtině
  • řízení, rozvoj a motivace podřízených zaměstnanců, kde oceníme i nové nápady, které posunou tým kupředu
  • organizování pravidelných informativních schůzek

Měli byste mít:

  • výborné komunikační dovednosti
  • znalost anglického jazyka min. na úrovni B2
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu (ten náš je sestaven z mladých a energických lidí, kteří čekají na prima vedoucí/-ho)
  • oceníme praxi na obdobné pozici (2-3 roky)
  • obchodní a marketingové znalosti
  • znalost práce na PC a zkušenosti s administrativou

Za výše uvedené nabízíme:

  • stravenky formou stravenkového paušálu plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • notebook a mobilní telefon
  • možnost využití práce z domova
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např.: multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné mobilní tarify i pro členy rodiny, příspěvek na penzijní a životní připojištění, cafeterii, firemní akce, soutěže
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • možnost osobního i kariérního rozvoje

V případě, že splňujete výše uvedené a máte zájem naskočit k nám na palubu, pošlete svůj životopis. Těšíme se na vás!

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!