Pracovník vnitřní ostrahy DHL

Praha

DHL Supply Chain přijme na hlavní pracovní poměr pro naši pobočku v Jirnech u Prahy pracovníka vnitřní ostrahy s možným nástupem ihned.

Místo pracoviště: Jirny u Prahy
Možnost dopravy: možnost MHD z Černého Mostu 354/398; možnost svozových busů (Černý Most, Neratovice, Kostelec nad Labem, Brandýs nad Labem, Milovice, Lysá nad Labem, Čelákovice, Český Brod a jiné); také můžete přijet autem, na motorce nebo na kole

Co budete dělat?

  • Kontrolovat a ovládat kamerový systém
  • Budete podporou při řešení bezpečnostních incidentů
  • Komunikovat se státními orgány a dodavateli bezpečnostních služeb
  • Dohlížet na dodržování bezpečnosti na pracovišti, provádět pravidelné prohlídky a kontroly zboží zákazníka
  • Dohlížet na plynulý chod bezpečnosti skladu
  • Reportovat a komunikovat s kolegy a nadřízeným

Co od Vás budeme potřebovat?

  • Zkušenosti s ostrahou v logistice nebo maloobchodu velkou výhodou
  • Spolehlivost a aktivní přístup k práci
  • Komunikační, organizační a administrativní schopnosti (zkušenost Outlook, Excel, Word)
  • Týmového ducha
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co za to nabízíme?

  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Přátelské a čisté pracovní prostředí
  • Bezpečné pracovní prostředí
  • Řadu firemních vzdělávacích programů
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 80kč
  • Týden dovolené navíc ( 25 dní )
  • Možnost stravování na pracovišti
  • Zajištění dopravy s ohledem na třísměnný provoz
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké

...a mnoho dalších příjemných bonusů

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!