Skladový referent/ka

Bor

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

Co bude Vaším úkolem?

• administrativní řízení toku materiálu a zboží
• zadávání dat do PC a udržování pořádku v systému
• manipulace se zbožím, evidence, kontroly, pravidelné inventury
• identifikace zásilek podle průvodních dokumentů
• práce s dodacími listy, objednávkami, fakturace, archivace
• zpracování reportů a administrativa
• řešení nesrovnalostí a pohledávek
• komunikace se zákazníky, dodavateli a dopravci
• spolupráce s různými odděleními
• dodržování procesů a jejich zlepšování

Co od Vás požadujeme?

• praxi na podobné pozici, přip. praxi v administrativě nebo logistice
• dobrou znalost práce na PC - MS Office (zejména Excel)
• znalost skladového systému SAP - velkou výhodou
• aktivní znalost AJ – min. úroveň B1
• řidičský průkaz sk. B - výhodou
• ukončené střední odborné vzdělání a čistý trestní rejstřík
• samostatnost a pozitivní přístup
• komunikační dovednosti a týmového ducha
• zodpovědnost a spolehlivost

Za výše uvedené nabízíme:

• odpovídající mzdové ohodnocení a výplata již 6. den v měsíci
• stravenkový paušál
• 25 dní dovolené a 3 dny zdravotního volna
• řadu zajímavých benefitů ( výhodné tarify mobilního operátora, slevové programy, odměny při pracovním výročí, penzijní a životní pojištění, systém Cafeterie aj.)
• ... a hlavně příjemné prostředí a přátelský kolektiv

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!