Četař

Bor

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

Co bude Vaším úkolem?

• organizovat činnost skladníků po procesní stránce - způsob vykládky, nakládky atd.
• manipulace se zbožím a jeho evidence
• příprava zboží k expedici
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• vykládka a nakládka vozidel
• obsluha VZV
• dodržování BOZP, PO a interních procesů

Co od Vás požadujeme?

• manuální zručnost a praxi s řízením VZV
• praxi na pozici ve skladu
• základní znalost práce na PC
• čistý trestní rejstřík
• ochotu pracovat ve směnném provozu (6:00 - 14:30, 9:30 - 18:00)
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní vystupování

Za výše uvedené nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení a výplata vždy včas na tvém účtu
  • peněžitý příspěvek na stravování - 70Kč/odpracovaný den (nezdanitelná částka)
  • 25 dní dovolené a 3 dny zdravotní volno
  • Multisport karta, Makro karta, zvýhodněné tarify od O2/T-mobile, příspěvek na penzijní pojištění a spousta dalších zajímavých benefitů
  • nástup ihned anebo dle dohody

Jestliže Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis. Těšíme se na Vás!

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!