Technik údržby junior - vhodné pro absolventy

Cheb

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Diagnostikovat problémy na zařízení (od dveří po dopravník)
  • Provádět pravidelnou údržbu
  • Opravy a servis na úrovni elektro
  • Evidovat záznamy provedených oprav a prohlídek
  • Práce na 3 směny - ranní, odpolední, noční

POŽADUJEME:

  • Zodpovědnost, pečlivost a spolehlivost
  • Mechanickou zručnost
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Zálibu v IT – pokud je to koníček, který chcete dál rozvíjet, jste na správném místě.

NABÍZÍME:

  • Zajímavé mzdové podmínky.
  • Otevřeme Vám dveře pro odborný růst.
  • Stravování v kantýně/90Kč stravenky při noční směně
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina můžete telefonovat za super ceny, MultiSport kartu, Makro kartu a spoustu dalších výhod

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Logistická 169/1
350 02  Cheb - Dolní Dvory
Česká republika
Telefon: 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!