Manipulant (m/ž)

Hlubočky

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Převážet vydaný materiál z příjmu zboží na výrobní pracoviště (améby)
  • Manipulovat s materiálem a podsestavami ze vstupních do výstupních regálů améb a kontroly
  • Manipulovat s hotovými výrobky z výstupní kontroly do expedice zboží
  • Zajišťovat rozvoz prázdných beden a obalového materiálu z expedice na améby

POŽADUJEME:

  • Pochopení pracovních procesů a bezpečnostních předpisů
  • Porozumět a umět číst dokumentaci k přemisťovanému materiálu
  • Být pečlivý a spolehlivý
  • Umět si efektivně zorganizovat práci
  • Práci v 3 směnném provozu
  • Zkušenosti s prací ve skladu jsou vítány
  • Dobrou koordinaci zraku a končetin, fyzická zdatnost

NABÍZÍME:

  • Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Zajímavé ohodnocení
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme
  • Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!