Skladník s VZV/Řidič VZV - projekt Automotive

Jirny

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti ...

Na naší pobočku Automotive v Jirnech hledáme nové kolegy!

Místo pracoviště: Jirny/Mstětice
Možnost dopravy: vlastní doprava, svozový autobus z Černého Mostu

Co budete dělat?

  • Vykládat a nakládat kamiony
  • Pracovat se scannerem v rámci informací o ukládání palet
  • Zajišťovat plynulý chod skladu

Co požadujeme?

  • Nutná praxe na VZV - ještěrka
  • Spolehlivost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat ve 3 směnném provozu od pondělí do pátku

Co nabízíme?

  • Jistotu práce v největší logistické společnosti na světě
  • Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Mzda 30.000,- Kč a více
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • Týden dovolené navíc (celkem 25 dní za rok)
  • Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!