Skladník (m/ž) - MZDA 29 000 Kč+stravenky a SVOZY Z OPATOVA

Dobřejovice

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Místo pracoviště: Dobřejovice
Možnost dopravy: MHD (bus č. 328), svozový autobus z Opatova ZDARMA, vlastní (auto motorka, kolo)

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Kompletovat a balit objednávky
  • Přemisťovat palety
  • Pickovat
  • Provádět inventuru
  • Lepit cenovky a štítkovat zakázky
  • Podílet se na nakládce a vykládce kamionů
  • Pracovat na 8-hodinové směny (ranní, odpolední)

CO POŽADUJEME:

  • Zkušenosti ze skladu
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu od pondělí do pátku
  • Flexibilitu - dojíždění do Dobřejovic

NABÍZÍME:

  • Nástup možný IHNED
  • Mzdu 25 000 Kč - 29 000 Kč včetně bonusů plus stravenky
  • Možnost využití MHD z Opatova (bus č. 328) nebo svozový autobus z Opatova tam a zpět ZDARMA
  • V případě vlastní dopravy parkoviště u místa pracoviště
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené námi
  • Fajn partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme Vám i pojistku odpovědnosti

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!