Team Leader námořních přeprav DHL Brno Modřice

Modřice

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků. Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Pro brněnský námořní tým, sídlící v CT Parku v Modřicích, hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici TEAM LEADER NÁMOŘNÍCH PŘEPRAV.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

 řídit tým námořní operativy
 zajistit průběžné plnění všech výkonnostních cílů
 rozvíjet dovednosti a znalosti jednotlivců i celého týmu
 podporovat a motivovat tým
 odpovídat za kvalitu služeb, formu a obsah komunikace se zákazníky poskytovanou týmem
 zajistit efektivitu procesů a provozu, podílet se na přípravě a implementaci procesních změn
 řešit nestandardní případy a stížnosti zákazníků a kolegů
 osobně navštěvovat zákazníky a podporovat rozvoj obchodu
 účastnit se pravidelných porad s přímým nadřízeným i vedením společnosti
 budovat spolupráci v týmu i s ostatními odděleními

POŽADUJEME:

 výborné znalosti práce ve spedici (námořní přeprava)
 chuť a schopnost zhostit se řízení týmu
 zájem o ostatní, pozitivní přístup a schopnost tým motivovat
 zájem předávat zkušenosti a ostatní rozvíjet
 schopnost hledat řešení v nečekaných situacích
 schopnost zaujmout stanovisko a rozhodnout se
 zaujetí pro poskytování služeb zákazníkům
 výborné komunikační dovednosti
 obchodní dovednosti a schopnost přesvědčit
 cílevědomost a preciznost
 analytické a systémové myšlení
 odolnost vůči stresu
 velmi dobrá znalost AJ

NABÍZÍME:

 zajímavou a odpovědnou práci v sehraném kolektivu mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
 příjemné pracovní prostředí
 odpovídající platové ohodnocení
 širokou paletu zaměstnaneckých benefitů (služební vůz, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, dovolená navíc, nemocenské volno, slevové programy, multisport karta, shell karta, firemní výuka angličtiny a další).

Zaujala Vás tato pozice? Máte zkušenosti i chuť zkusit to s námi?
Vyplňte kompletně náš dotazník a přiložte Váš životopis. Brzy se Vám ozveme.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!