Information Security Officer CESE&AMEA (m/f/d)

Česká republika

Společnost DHL Freight je celosvětově uznávána jako TOP zaměstnavatel. Naše firemní kultura je zaměřena na osobní závazek – vůči našim zákazníkům, vůči sobě navzájem, vůči našim komunitám a životnímu prostředí. Odměňujeme vynikající práci a rozvíjíme talent našich zaměstnanců.
Jsme DHL Freight – skupina 13 000 odborníků na silniční přepravu. Působíme ve více než 40 zemích a jsme hrdí na to, že svým zákazníkům poskytujeme nejlepší řešení pro vnitrostátní přepravu.

Nyní do svých řad hledáme nového pracovníka informační bezpečnosti CESE&AMEA (m/f/d) , který bude řídit strategii zabezpečení informací v clusteru a provádět ji v souladu s regionální a DPDHL strategií.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

• zajistit a připravovat nastavení a plán pro plnění strategie a prosazování kultury bezpečnosti v rámci regionální organizace IT
• připravovat, provádět a sledovat interní a externí audity
• používat daný plán a nastavení pro řízení kontinuity IT služeb
• vytvořit, připravit, sdělit a realizovat strategii bezpečnosti informací, implementovat ji v clusteru ve spolupráci s lokálními týmy pro bezpečnost informací
• uplatňovat procesy informačních rizik s cílem dále posílit řízení rizik, zavádět směrnice a nástroje pro rizika IT
• spolupracovat s pracovníky pro ochranu osobních údajů a pracovníky pro ochranu údajů v jednotlivých zemích DHL Freight CESE&AMEA při posuzování a provádění kontrolních mechanismů ochrany údajů souvisejících s bezpečností informací
• chránit značku a pověst DHL

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

• praxi min. 2 roky v oblasti informační bezpečnosti nebo na podobné pozici
• dobré komunikační schopnosti slovem i písmem a to i v anglickém jazyce (podmínkou)
• znalosti v oblasti technických záležitostí / IT služeb
• dostatečné znalosti v oblasti SM pro podporu a realizaci strategie/vize
• výbornou znalost všech aspektů, které se týkají bezpečnosti informací
• ukončené SŠ vzdělání s maturitou, čistý trestní rejstřík

Výhodou pro Vás bude:

• ukončené min. SŠ vzdělání v oboru IT
• zkušenost s prací v nadnárodní - multikulturní organizaci
• bydliště v Praze, příp. kdekoliv v České republice nebo v Německu

Za to Vám nabízíme:

• nadstandardní platové ohodnocení, výplata vždy včas na Vašem účtu
• služební telefon a notebook
• možnost pracovat z domova
• 25 dní dovolené a 3 dny zdravotního volna
• příspěvek na stravování a spousty různorodých benefitů ( Cafeteria, Multisport karta, výhodné tarify atd.)
• možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
• tým skvělých a přátelských lidí

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová