Truck Fleet Team Leader - služební automobil

Brno

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Co budete dělat?

  • Starat se o nový / původní vozový park (DAF, Renault, atd.) – to Vás bude bavit
  • Vést tým řidičů – tohle bude možná i výzva!
  • Vypracovávat reporty – i k PC se dostanete
  • Řešit případné škodní události
  • Komunikovat s řidiči, dodavateli, servisem a dispečinkem

Co Vám určitě nesmí chybět?

  • Zkušenost v dopravě jako řidič (ideálně MKD)
  • Zkušenost s vedením týmu velkou výhodou
  • Řidičský průkaz C + E a profesní průkaz
  • Středoškolské vzdělání, ale pokud jste vyučen/a a máte dlouholeté zkušenosti, neváhejte a přihlaste se!

Co za to od nás dostanete?

  • Služební automobil
  • Nabídneme Vám bezva partu a příjemné prostředí
  • Nabízíme zajímavé ohodnocení a možnost naučit se spoustu nového
  • Máme stravenky v hodnotě 90,-Kč, které Vám celé zaplatíme
  • Jako samozřejmost bereme, že budete o týden déle doma s rodinou (25 dní dovolené)
  • Bojíte se chyb a pojišťovny mají drahé pojistné? I tohle pro Vás zařídíme.
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Balíček zaměstnanecký výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu

A něco si ještě necháme na pohovor…

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!