Team Leader - Vedoucí týmu

Bor

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

budete zodpovědní za dodržování nastavených procesů oddělení
rozvíjení a zlepšování produktivity a kvality služeb na svěřeném oddělení
komunikace napříč celou divizí, tedy i se zahraničními partnery
řízení, rozvoj a motivace podřízených zaměstnanců
zajistit průběžné plnění všech výkonnostních cílů
odpovídat za kvalitu služeb, formu a obsah komunikace se zákazníky

POŽADUJEME:

chuť a schopnost zhostit se řízení týmu
zájem o ostatní, pozitivní přístup a schopnost tým motivovat
výborné komunikační dovednosti
znalost anglického jazyka min. na úrovni B2
schopnost pracovat samostatně i v týmu
obchodní a marketingové znalosti
znalost práce na PC a zkušenosti s administrativou

NABÍZÍME:

výplata již 6. den v měsíci a vždy včas na Vašem účtu
25 dní dovolené + 3 dny zdravotního volna
stravenkový paušál
velká škála benefitů - systém Cafeteria, multisport karta, karta MAKRO, příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání, firemní akce atd.
možnost osobního i kariérního rozvoje
... a hlavně příjemný a přátelský kolektiv!

Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis.

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!