Rozšiřujeme náš skladový tým!

Bor

Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a právě do svého týmu hledáme nové kolegy, možná jsi to právě Ty!
Můžeš se stát součástí skvělého týmu v Boru u Tachova a odstartovat s námi nový projekt.

Aktuálně k sobě do skladu hledáme nové parťáky na pozice:

Četař

Náplň práce:

  • organizace činnosti skladníků po procesní stránce - způsob vykládky, nakládky atd.
  • dodržování nastavených procesů
  • manipulace se zbožím a příprava zboží k expedici
  • obsluha VZV

Skladový referent

Naplň práce:

  • komunikace se zákazníky a s ostatními odděleními společnosti
  • zpracování reportů, pravidelná inventura
  • příprava objednávek a zadávání dat do PC
  • administrativní činnost

Skladník

  • manipulace se zbožím a jeho evidence
  • příprava zboží k expedici
  • vykládka a nakládka vozidel

Požadujeme:

  • samostatnost a spolehlivost, čistý trestní rejstřík
  • základní znalost práce na PC
  • komunikativní dovednosti
  • týmový duch

Tvou výhodou může být:

  • komunikace v AJ jazyce
  • znalost systému SAP
  • zkušenosti s logistikou
  • praxe s VZV
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • odpovídající mzdové ohodnocení a výplata vždy včas na tvém účtu
  • peněžitý příspěvek na stravování - 70Kč/odpracovaný den (nezdanitelná částka)
  • 25 dní dovolené a 3 dny zdravotní volno
  • Multisport karta, Makro karta, zvýhodněné tarify od O2/T-mobile, příspěvek na penzijní pojištění a spousta dalších zajímavých benefitů
  • nástup ihned anebo dle dohody

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej a zašli nám svůj životopis. Těšíme se!

Kontakt

DHL Freight s. r. o.
Aneta Kynclová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!