Expedient/ka DHL Pohořelice (m/ž)

Pohořelice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Pracovat se skenerem (čtečkou)
  • Vyřizovat objednávky dle dokladů
  • Komunikovat s řidiči a dispečery
  • Připravovat a třídit zboží k nakládce
  • Pracovat s PC

POŽADUJEME:

  • Uživatelskou znalost Excelu
  • Základní znalost Outlooku
  • Znalost práce na PC
  • Odolnost vůči stresu
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Výhodou pro nás bude:

  • Praxi ze skladu
  • Řidičský průkaz VZV

NABÍZÍME:

  • Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme
  • Budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

ČÍM VÁS CHRÁNÍME:

  • Poskytujeme zdarma našim zaměstnancům respirátory a/nebo roušky
  • Dbáme na zvýšená hygienická opatření
  • Zajišťujeme dostatek dezinfekčních prostředků na každém pracovišti
  • Pravidelně testujeme naše zaměstnance
  • Omezujeme kontakty mezi směnami
  • Díky našim opatřením jsme držitelem certifikace „COVID SAFE – Bezpečné pracoviště“

„Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Supply Chain s.r.o.“

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!