Administrativní pracovník na oddělení kvality

Jirny

Hledáme Operátora kvality pro pobočku Jirny

Hledáte práci v dynamické firmě s přátelským kolektivem? Chcete mít jistotu stabilní společnosti a pracovat pro jedničku na logistickém trhu? Chcete se do ráno těšit do práce? Pokud jste 3x odpověděli ANO - máme pro vás zajímavou nabídku:

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Podílet se na zajišťování kvality na celé pobočce
  • Spolupracovat při řešení neshod a nestandardních situací
  • Provádět inventury a řešit případné rozdíly
  • Podpora a komunikace s dalšími odděleními
  • Komunikovat se zákazníkem
  • Připravovat reporty a dokázat je odprezentovat

POŽADUJEME:

  • Patřičné zapálení pro práci
  • Nebát se říct svůj názor napříč týmem
  • Angličtina na základní úrovni
  • Uživatelská znalost PC (Microsoft Office, pokročilá znalost Excel)
  • Zaměření na detail (puntičkáři mají zelenou)
  • Dobré vystupování a komunikační schopnosti na vysoké úrovni
  • Samostatnost, odpovědnost a proaktivní přístup
  • Nebát se přijmout nové výzvy a naučit se něco nového
  • Týmového ducha
  • Dvousměnný provoz (ranní a odpolední směn) - výhodou je lepší plánování svých volnočasových aktivit

NABÍZÍME:

  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • Bezpečné pracovní prostředí plné přátelských kolegů
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 80kč
  • 5 dní zaslouženého volna navíc
  • Stravování v naší závodní jídelně
  • (podrobná místa vám sdělíme při telefonickém hovoru)
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • ...a mnoho dalších příjemných bonusů

Kontaktujte nás!

Zuzana Chylíková
HR Recruiter/Specialista náboru
Mobil: +420 728 527 833
Email: zuzana.chylikova@dhl.com

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Kateřina Zavoralová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!