Referent/-ka kusových přeprav

Modřice

Společnost DHL Freight je synonymum stability, zázemí a úcty a právě do svých řad hledá novou posilu.
Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

Do týmu v Modřicích hledáme člověka, kterého baví komunikovat s různými skupinami lidí, nebojí se předávat své znalosti i nápady a pracovat na dobrých vztazích se zákazníky.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • na denní bázi budete zpracovávat objednávky dopravy v závislosti na čase nakládky a vykládky
  • svou pečlivost a schopnost pracovat samostatně můžete využít při zajišťování administrativní činnosti v oddělení kusových přeprav
  • pravidelně budete komunikovat s dopravci a kontrolovat včasnost doručení, stejně tak do vaší náplně spadá komunikace se zákaznickými centry i ostatními odděleními
  • v neposlední řadě půjde také o zajištění kvalitního běžného provozu týkající se odbavování zásilek, přeprav a fakturace

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání
  • znalost práce s PC (pokročilá úroveň)
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • komunikační schopnosti, asertivitu, samostatnost, odolnost vůči stresu
  • zkušenost v dopravě vítána

NABÍZÍME:

  • HPP ve dvousměnném provozu
  • stravenky formou stravenkového paušálu, plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • možnost využití práce z domova
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže
  • A s naší pestrou nabídkou interních a externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň.

Pokud vás pracovní pozice zaujala a splňujete výše uvedené, zašlete nám životopis a svezte se s námi!

Nástup 09/2021

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!