Manažer logistiky/Warehouse manager

Jirny

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

Nás musíte zažít, abyste nás mohli hodnotit.

A proto hledáme manažera se zkušenostmi s řízením provozu a projektů.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• Zajištění efektivního a plynulého provozu skladu
• Koordinace a plánování zpracování zakázek s ohledem na objemy a termíny
• Vedení, řízení a kontrola svých podřízených
• Motivace zaměstnanců, dodržování BOZP, PO
• Řízení využívání zdrojů za účelem optimálního využití kapacit
• Analýzy & rozbory procesů, systémů vedoucí k plnění KPIs
• Zodpovědnost za reporting a evidenci
• Spolupráce s dalšími odděleními firmy

POŽADUJEME:

• Středoškolské, popř. vysokoškolské vzdělání
• Praxe na manažerské pozici ve výrobní či logistické společnosti (skladu) min. 2 roky
• Znalost anglického jazyka (úroveň středně pokročilá)
• Uživatelská znalost práce na PC
• Zkušenosti s vedením kolektivu, motivace pracovníků
• Komunikativnost a organizační schopnosti
• Schopnost analyzovat a řešit problémy
• Praxe v FMCG výhodou
• Časová flexibilita

NABÍZÍME:

• Práci ve stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Služební automobil i pro soukromé účely
• Jazykové kurzy
• Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
• Katalog zaměstnaneckých výhod, týden dovolené navíc, výrazně levnější telefonování pro rodinu a blízké, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších výhod

Zaujala Vás tato pozice? Neváhejte mne kontaktovat ...

Zuzana Chylíková
HR Recruiter/Specialista náboru
Mobile: 728 527 833
zuzana.chylikova@dhl.com

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!