Referent logistiky - třísměnný provoz

Jirny

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včasnou platbu a má zajímavou nabídku výhod? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jménem a je zde také prostor na kávu? Pokud se jen usmíváte nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, jste na správném místě. Nyní hledáme nové kolegy do našeho týmu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Zpracovávat informace ohledně toku zboží (Příjem, Výdej, Vratky, Přesuny zboží, Inventurní činnost)
  • Vyřizovat objednávky dle požadavku zákazníka
  • Komunikovat se skladem

POŽADUJEME:

  • Uživatelskou znalost MS Offices
  • Základní znalost AJ
  • Očekáváme samostatnost a schopnost plnit úkoly do konce a přesně
  • Flexibilitu - budete pracovat ve 3 směnném provozu
  • Zkušenost ze skladu výhodou

NABÍZÍME:

  • Jistotu práce v největší logistické společnosti na světě
  • Přátelský kolektiv a příjemné prostředí
  • Mzda 31.400,- Kč plus bonusy
  • Stravenky v hodnotě 80,-Kč/den, plně hrazené zaměstnavatelem
  • Týden dovolené navíc (celkem 25 dní za rok)
  • Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

Kontaktujte nás!

DHL Solutions k.s.
Zuzana Chylíková
+420 728 527 833, 800 177 400

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Kateřina Zavoralová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!