Celní deklarant | Administrativní pracovník celního oddělení

Cheb

Buďte u toho, když se v Chebu rozrůstáme :-)
DHL tým v Chebu je jedinečný a díky Vám může být ještě lepší ...

Zvyšuje se nám objem celních zakázek a proto rozšiřujeme náš tým!

Pokud máte zkušenosti se clem, nebo si rádi rozšíříte svou kvalifikaci a zajímavou dovednost v oblasti celní problematiky, kontaktujte nás! Hledáme totiž právě vás ...

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Zajišťovat celní servis našeho klienta
  • Komunikovat s dalšími odděleními
  • Vytvářet faktury jako podklad pro celní řízení
  • Čeká Vás spolupráce s celním úřadem při celním řízení
  • Schopnost vést evidenci v souladu s platnou legislativou

POŽADUJEME:

  • Středně pokročilou znalost AJ
  • Zkušenosti s celní problematikou výhodou
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Schopnost organizace práce a smysl pro pečlivost
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Pokud máte smysl pro humor a jste týmový hráč, budete se mezi kolegy cítit určitě skvěle!

NABÍZÍME:

  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 90kč
  • Týden dovolené navíc ( 25 dní )
  • Multisport kartu
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i vaše blízké

… a mnoho dalších příjemných bonusů

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Michaela Líbalová
Telefon: 725 627 289

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!