Skladník s VZV

Bor

Máme za sebou už pár let a další nás čekají. Tak buďte naší součástí a buďme společně ještě lepší! Je nás více než 3500 po celé České republice.
DHL musíte zažít .....

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Manipulace se zbožím a jeho evidence
  • Příprava zboží k expedici
  • Kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
  • Vykládka a nakládka vozidel
  • Obsluha VZV
  • Spolupráce s kolegy, mistry a s dalšími odděleními
  • Dodržování BOZP, PO a interních procesů

POŽADUJEME:

  • Praxi s řízením VZV podmínkou (průkaz je plus, příp. jej lze získat u nás)
  • Praxi na pozici ve skladu - výhodou
  • Základní znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Nekonfliktní vystupování a týmového ducha
  • Komunikační dovednosti vč. znalosti českého jazyka

NABÍZÍME:

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na dojíždění
  • Sezónní bonusy
  • Plně hrazené stravenky
  • Systém Cafeterie, Multisport kartu, penzijní a životní pojištění, výhodné mobilní tarify (O2/T-Mobile), slevové programy
  • Práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu
  • Pracoviště: Bor u Tachova

Zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám Váš strukturovaný životopis.

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Telefon: +420 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!