HR Specialista

Jirny

Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti ...

HLEDÁME POSILU DO NAŠEHO HR TÝMU!

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Co bude vaším úkolem?

  • poskytovat podporu zaměstnancům jako jejich partner v HR oblasti
  • připravovat HR reporty, statistiky a analýzy, které nám pomohou se posouvat dál
  • zajišťovat správu a aktualizaci osobních záznamů v personálním systému
  • podílet se na zavádění nových procesů
  • vymýšlet a organizovat akce pro naše zaměstnance

Co k tomu budete potřebovat?

  • zkušenosti z interního HR a personalistikou výhodou
  • velmi dobrou znalost pracovně-právní legislativy
  • samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce
  • velmi dobré komunikační schopnosti, ochotu pracovat pro tým a akceptovat dynamické prostředí ve velké společnosti
  • schopnost samostatného řešení úkolů, koncepční a analytické myšlení
  • znalost AJ (min. úroveň B1) - jsme součástí mezinárodní společnosti

Nabízíme:

  • Možnost působit napříč celým spektrem HR
  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
  • Možnost stravování na pracovišti a k tomu Vám zaplatíme za každý odpracovaný den stravenku v hodnotě 80Kč
  • Týden dovolené navíc, abyste si užili přátel a rodiny (25 dní).

… a mnoho dalších příjemných bonusů

Kontakt

DHL Solutions s.r.o.
Zuzana Chylíková
Telefon: +420 728 527 833

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!