HR Specialista/ka

Jirny

Rozšiřujeme náš tým DHL v Jirnech u Prahy. Náš sklad patří k největším distribučním centrům nejznámějšího výrobce kostiček na světě, a jsme na to patřičně hrdí.

Dostanete se k nám autem, svozovými autobusy i MHD z Černého mostu nebo z Poděbrad.

Co bude Vaším úkolem?

  • Poskytovat podporu zaměstnancům jako jejich partner v oblasti HR
  • Připravovat HR reporty, statistiky a analýzy, které nám pomohou se posouvat dál
  • Zajišťovat správu a aktualizaci osobních záznamů v personálním systému
  • Podílet se na zavádění nových procesů
  • Vymýšlet a organizovat akce pro naše zaměstnance

Co k tomu budete potřebovat?

  • Znalost AJ (min. úroveň B1) - jsme součástí mezinárodní společnosti
  • Zkušenosti z interního HR a personalistikou výhodou, ale hledáme i absolventy
  • Samostatnost a schopnost dotahovat věci do konce
  • Velmi dobré komunikační schopnosti, ochotu pracovat pro tým a akceptovat dynamické prostředí ve velké logistické společnosti
  • Schopnost samostatného řešení úkolů, koncepční a analytické myšlení

Co Vám za to nabízíme?

  • Možnost působit napříč celým spektrem HR
  • Zaměstnání ve společnosti s celosvětovým působením
  • Možnost stravování na pracovišti a k tomu Vám zaplatíme za každý odpracovaný den stravenku v hodnotě 80Kč
  • Týden dovolené navíc, abyste si užili přátel a rodiny (25 dní).

… a mnoho dalších příjemných benefitů

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Telefon: +420 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!