Vedoucí oddělení celovozových přeprav

Olomouc

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?
Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme do týmu novou posilu!

Takto bude vypadat vaše pracovní náplň:

  • na denní bázi budete navazovat, rozvíjet a také udržovat vztahy se zákazníky
  • stejně tak se připravte na spolupráci s obchodní složkou společnosti DHL Freight a pravidelnou komunikaci s naším zákaznickým centrem, s klienty i ostatními zaměstnanci napříč divizemi
  • svou pečlivost využijete při dohlížení na kvalitu služeb dodavatelů a při pravidelné kontrole měsíčních uzávěrek
  • a v neposlední řadě vás čeká řízení a rozvoj zaměstnanců v rámci svěřeného oddělení (jasné stanovování cílů, pravidelná zpětná vazba, pozitivní motivace zaměstnanců)

S čím výše uvedené zvládnete:

  • hledáme člověka, který se nebojí komunikovat a umí vyjednávat
  • rádi bychom mezi námi přivítali zkušeného manažera, tedy bude výhodou, pokud máte praxi na obdobné pozici min. 2 roky
  • vzhledem k tomu, že jsme mezinárodní firma, požadujeme komunikativní znalost AJ, kterou využijete i během písemné komunikace
  • schopnost vést a řídit tým lidí
  • zodpovědný přístup a umění pracovat i pod tlakem

Nabízíme:

  • stravenky formou stravenkového paušálu, plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • notebook a mobilní telefon
  • služební automobil i k osobnímu užití
  • možnost využití práce z domova
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např.: multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné mobilní tarify i pro členy rodiny, příspěvek na penzijní a životní připojištění, cafeterii, firemní akce, soutěže
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • možnost osobního i kariérního rozvoje

V případě, že vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my se vám ozveme!

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!