HR Specialista/Specialistka

Pohořelice

Naše společnost je špička v oblasti skladového hospodářství. Vážíme si našich zaměstnanců a hlavně děláme maximum pro jejich bezpečí a to i v dnešní nelehké době.
Díky našemu zodpovědnému přístupu neustále rosteme a bez přestávky nabíráme.
Přidejte se k nám a získejte práci ve stabilním oboru, a ve společnosti, která obdržela certifikaci "COVID SAFE - Bezpečné Pracoviště".

Koho hledáme do týmu?

  • Kolegyni/ kolegu, která/ý má zájem o personalistiku a zkušenost v oblasti HR alespoň 1 rok
  • Někoho kdo nemá rád stereotypní práci a nerad se nudí
  • Kolegu, který má alespoň základní znalost anglického jazyka (v tom se u nás můžete dále rozvíjet)
  • Člověka, který umí přijmout zodpovědnost a nebojí se mluvit s lidmi :)

Co za to od nás dostanete?

  • Super kolektiv, který spolu rád tráví čas i po práci
  • Autobus z BRNA zdarma
  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Stravenky v hodnotě 90,- Kč, které Vám celé zaplatíme
  • Zkušenost jak se dělá personalistika ve velké společnosti jako je ta naše :-)
  • Možnost odborného růstu a dalšího vzdělávání
  • A něco dalšího se dozvíte až tady budete…

Zajíma vás, co budete dělat?

  • Veškerou HR administrativu
  • Pracovat v personálním systému
  • Komunikovat se zaměstnanci pobočky a také se podílet na náboru nových zaměstnanců
  • Budete prodloužená ruka HR Business partnera - spoustu se toho naučíte
  • Jezdit mezi jednotlivými sklady - řidičský průkaz je nutný

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!