Celní tým DHL hledá nové posily (Praha-Stodůlky)

Praha

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2020 jsme již po třetí v řadě obhájili prestižní ocenění pro zaměstnavatele Top Employer a nově získali na základě zpětné vazby od zaměstnanců ocenění Great Place to Work.
Více informací o nás najdeš zde: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/dhl-expres  

Chceš se stát součástí týmu specialistů a profesionálem v celní oblasti? Pak pro tebe máte tu pravou nabídku! V současné době rozšiřujeme tým celních deklarantů v Praze. Jedná se o skvělou příležitost i pro absolventy.

CO TĚ NA UVEDENÉ POZICI ČEKÁ?

 • Zajišťujeme celní odbavení importních zásilek.
 • Spolupracujeme s celním úřadem a dalšími odděleními v DHL.
 • Vytváříme celní doklady - JSD, tranzitní doklady.
 • Pracujeme ve třísměnném provozu.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

 • Dokončené SŠ s maturitou, uživatelskou znalost práce na PC (MS Office), chuť učit se novým věcem.
 • Angličtina nemusí být tvoje nejsilnější stránka, ale znáš její základy a vnímáš ji jako „challenge“.
 • Oceníme tvou znalost celní problematiky a praxi v oboru, ale rozhodně to není podmínka.
 • Jsi týmový hráč s proaktivním přístupem a pečlivost, samostatnost a zodpovědnost jsou klíčové aspekty tvého charakteru.
 • Jsi flexibilní a schopný vyrovnat se s prací pod tlakem a věříš, že konstruktivní zpětná vazba je nejlepší způsob seberozvoje.

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT?

 • Osobnostní a profesní růst nejen v rámci České republiky, ale i do zahraničí.
 • Odpovídající platové ohodnocení.
 • Otevřenou a přátelskou atmosféru na pracovišti.
 • Nabídku vzdělávacích programů.
 • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (peněžitý příspěvek na stravování 75,- Kč/den, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, Cafeterii, Multisportkartu atd.).
 • Slevy u našich partnerů (výhodné tarify volání, nákupy, cestování).

Zaujala tě tato pracovní pozice? Pak nás prosím neváhej kontaktovat zasláním tvého životopisu.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude DHL Express (Czech Republic) s.r.o., IČO: 25683446, Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete zde: https://dhl.jobs.cz/wp-content/themes/default/files/applicant_data_protection_notice_2020-07-21_cz_mmo_iva.pdf.

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!