Specialista controllingu

Ostrava

Společnost DHL Freight je synonymum stability, zázemí a úcty a právě do svých řad hledá novou posilu.
Pracovat v DHL znamená mít jistotu stabilního příjmu a být součástí mezinárodní logistické společnosti.

Pro centrálu společnosti DHL Freight CZ s.r.o. v Ostravě hledáme Specialistu controllingu.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• podpora Forwarding produktů v rámci společnosti DHL Freight, spolupráce s ostatními divizemi koncernu DP DHL v oblasti finanční a controllingové, přímý reporting finančnímu řediteli
• zabezpečovat korektní měsíční reporting divize DHL Freight, včetně rekonciliace dat mezi operativním a finančním SW
• monitorovat výkonnostní a kvalitativní ukazatele, sledování a zjišťování rozdílů u nákladových a výnosových položek vůči stanoveným cílům
• zajišťovat a navrhovat operativní změny v rámci controllingu společnosti
• podpora a spolupráce při vývoji zákaznických řešeních nových projektů u velkých zákazníků

POŽADUJEME:

• SŠ vzdělání (VŠ ekonomického směru výhodou)
• odbornou znalost financí a controllingu (praxe v controllingu výhodou)
• znalost anglického jazyka podmínkou
• výbornou znalost práce na PC (MS Office)
• MS Excel na pokročilé úrovni, zejména s ohledem na datové analýzy
• znalost SAPu výhodou
• analytické myšlení a rozhodovací schopnosti
• pečlivost, smysl pro detail
• komunikační dovednosti
• proaktivní přístup a samostatnost při plnění jednotlivých úkolů

NABÍZÍME:

• stravenky formou stravenkového paušálu, plně hrazené zaměstnavatelem
• 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
• notebook a mobilní telefon
• možnost využití práce z domova
• širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např.: multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné mobilní tarify i pro členy rodiny, příspěvek na penzijní a životní připojištění, cafeterii, firemní akce, soutěže
• příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
• možnost osobního i kariérního rozvoje
• pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok
• nástup možný ihned

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!