Kurýrka / Kurýr

Klecany

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2020 jsme již po třetí v řadě obhájili prestižní ocenění pro zaměstnavatele Top Employer a nově získali na základě zpětné vazby od zaměstnanců ocenění Great Place to Work.

Jsme součástí přední světové poštovní a logistické skupiny Deutsche Post DHL Group, která zaměstnává téměř půl milionu zaměstnanců, ve více než 220 zemích a teritoriích. Více informací o nás najdeš zde: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/dhl-expres

STAŇ SE TVÁŘÍ DHL! Právě teď hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici  KURÝR / KURÝRKA do Klecan u Prahy s dobrou dostupností z Prahy, Kralup, Neratovic i Roudnice.  

JSI TU SPRÁVNĚ, POKUD:

 • baví tě se setkávat a komunikovat s lidmi,
 • v autě se cítíš jako doma,
 • máš chuť nás reprezentovat, protože naše ŽLUTÁ dodávka je nepřehlédnutelná.

NAŠI KURÝŘI JSOU JEDINEČNÍ A MY SI TOHO VÁŽÍME. Proto je vždy podporujeme tím, že:

 • Zajistíme vstupní zaškolení a den se zkušeným kurýrem.
 • Dodávku dostávají v perfektním technickém stavu, která je zároveň upravená pro jejich práci.
 • Nabízíme práci, která není monotónní díky našim různorodým zákazníkům a trasám.
 • Mají možnost se v rámci firmy posunout dál a výš a neustále se vzdělávat s velkým množstvím interních školeních.
 • Poskytujeme jim širokou škálu dalších zaměstnaneckých benefitů (peněžitý příspěvek na stravování, 5 týdnů dovolené, 3 dny zdravotního volna, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, Cafeterii, Multisport kartu atd.).

NÁŠ KURÝR/KURÝRKA POTŘEBUJE:

 • Praxi za volantem a řidičský průkaz skupiny B.
 • Zvládat komunikaci s lidmi. 
 • Dobrou fyzickou kondici, abys dokázal/a se zásilkou vyběhnout pár schodů.
 • Čistý trestní rejstřík.
 • Chuť se stát členem našeho žlutého týmu.

Máš také takové vlastnosti a zkušenosti? Je to pro tebe lákavá nabídka? Pak neváhej a zašli nám strukturovaný životopis. Nastoupit můžeš ihned nebo po vzájemné dohodě.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude DHL Express (Czech Republic) s.r.o., IČO: 25683446, Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete zde: https://dhl.jobs.cz/wp-content/themes/default/files/applicant_data_protection_notice_2020-07-21_cz_mmo_iva.pdf.

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!