PODPORA ELEKTRONICKÝCH APLIKACÍ

České Budějovice, Olomouc

Jsme moderní logistická firma s 30letou tradicí nejen na českém trhu. Přepravujeme zboží pro řadu známých firem a zapojujeme se do dobročinných projektů. Máme lidský a férový přístup.

Chceš pracovat v oddělení helpdesku, který zajišťuje provozní podporu ESS aplikací pro zákazníky pomocí telefonu a e-mailu? Pečlivost je pro tebe důležitá? Pak hledáme možná právě tebe!

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce.

V letošním roce jsme obhájili prestižní ocenění na základě zpětné vazby našich zaměstnanců Great Place to Work.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Školení a podpora klienta/uživatele na danou elektronickou aplikaci pomocí telefonu, e-mailem, nebo vzdáleně prostřednictvím Internetu.
  • Pozice je vhodná především pro studenty, pracovní dobu si společně dohodneme.

OČEKÁVÁME OD TEBE:

  • Ukončené SŠ vzdělání.
  • Pokročilou znalost práce s PC.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Proaktivní zákaznický přístup, logické myšlení.
  • Pozitivní přístup a týmového ducha.
  • Nástup ihned.

JEŠTĚ VÁHÁŠ? NÁSTUPEM DO DHL TI NABÍDNEME:

  • Zajímavou práci v oddělení helpdesku, který zajišťuje provozní podporu ESS aplikací pro zákazníky.
  • Pracovní poměr na dohodu o provedení práce, pozice je vhodná především pro studenty.
  • Práci v moderním pracovním prostředí (open office v blízkosti hlavního nádraží).
  • Profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů.
  • Přátelské pracovní prostředí a firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.

Oslovila Tě uvedená pracovní nabídka? Pak neváhej a ozvi se našemu HR týmu.

Informace o nás najdeš také na odkaze https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/dhl-express

Kontakt

DHL Express (Czech Republic) s.r.o.
Kateřina Tesařová
Nádražní 2967/93
702 00  Moravská Ostrava
Česká republika
Telefon: +420 739 545 191

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!