Řidič osobní přepravy a svoz zásilek

Klecany

Jsme nejmezinárodnější společnost, jednička na trhu v přepravě zásilek pro firmy i jednotlivce. V roce 2020 jsme již po třetí v řadě obhájili prestižní ocenění pro zaměstnavatele Top Employer a nově získali na základě zpětné vazby od zaměstnanců ocenění Great Place to Work.

Více informací o nás najdeš zde: https://www.welcometothejungle.com/cs/companies/dhl-express

Pro pracoviště společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o. v Klecanech hledáme do týmu posilu na nově vzniklou pozici.

TVÝM ÚKOLEM BUDE:

 • Pomoc při sortování zásilek, třídění, skenování a nakládání podle adres pro Bike Mikrodepo a recepci v Praze.
 • Doručování a vyzvedávání urgentních zásilek.
 • Pomáhat řešit technické problémy kurýrních aut (parkování, lehká údržba, úklid, kontrola povinné výbavy atd.).
 • Pomocí přiděleného vozidla zajišťovat svoz a rozvoz zaměstnanců z a na externí parkoviště včetně zodpovědnosti za jejich bezpečí.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME?

 • SŠ vzdělání.
 • Min. 5 let v řízení dodávkových automobilů, případně mikrobusu.
 • Znalost místopisu Prahy a Středočeského kraje výhodou.
 • Dobré komunikační a organizační schopnosti.
 • Spolehlivost a zodpovědný přístup.
 • Smysl pro týmovou práci.

ÚSPĚŠNÝ UCHAZEČ MŮŽE OČEKÁVAT:

 • Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice.
 • Širokou paletu firemních benefitů (např. 5 týdnů dovolené, 3 sick days, peněžitý příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, Multisport kartu, odměny za pracovní výročí, Cafeterii, společné firemní akce, teambuildingy).
 • Profesní i osobní rozvoj díky pestré nabídce interních vzdělávacích programů, tematických školení a možnosti individuálního koučinku.
 • Firemní kulturu, která své úspěchy staví na motivovaných zaměstnancích a aktivně se podílí na společenské odpovědnosti.

Pokud si myslíš, že jsi právě Ty tím pravým člověkem pro nás a můžeš nastoupit ihned, pošli nám svůj životopis.

Tato pozice vyžaduje odpověď na stránkách zaměstnavatele. Po vyplnění formuláře budete přesměrováni na stránky společnosti DHL Express (Czech Republic) s.r.o..

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude DHL Express (Czech Republic) s.r.o., IČO: 25683446, Nádražní 2967/93, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Zpracování osobních údajů bude pro správce provádět společnost LMC s.r.o., IČO: 264 41 381 prostřednictvím svých elektronických systémů. Zobrazit více

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva: (i) na přístup k osobním údajům, (ii) na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů, (iii) na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně, (iv) na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech (v) na přenositelnost údajů a (vi) vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a (vii) obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Další informace o zpracování osobních údajů vyjmenovanými společnostmi skupiny DPDHL naleznete zde: https://dhl.jobs.cz/wp-content/themes/default/files/applicant_data_protection_notice_2020-07-21_cz_mmo_iva.pdf.

Další informace o zpracování údajů společností LMC s.r.o., IČO: 264 41 381, se sídlem Praha 7, Jankovcova 1569/2c, PSČ 170 00 poskytuje pověřenec pro ochranu osobních údajů Jan Svoboda, e-mail: dpo@lmc.eu, resp. jsou dostupné na https://www.lmc.eu/cs/zasady-ochrany-soukromi/.

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!