Planning analyst

Cheb

Buďte u toho, když se v Chebu rozrůstáme :-)
DHL tým v Chebu je jedinečný a díky Vám může být ještě lepší ...

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Zpracovávat data, analýzy a reporty.
  • Budete pracovat ve 3 směnném provozu!
  • O čísla se budete muset starat, aby si nežila vlastním životem.
  • Budete vytvářet krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé analýzy.
  • Nečekejte sezení v kanceláři – budete úzce spolupracovat s lidmi na skladu.
  • Reportování na denní, týdenní a měsíční bázi.
  • Jsme jeden tým, takže budete spolupracovat s ostatními odděleními a se zákazníkem.
  • Budete se zapojovat do procesu krátkodobého forecastování, budgetingu.

POŽADUJEME:

  • Je třeba pokročilá znalost Excelu, protože s ním budete pracovat každý den.
  • Baví vás čísla, grafy a tabulky?
  • Víte co znamená ,,To be the First Choice" ? YES? Good job :-) – Angličtinu v práci určitě využijete
  • Přesnost a smysl pro detail.
  • Ochotu učit se nové věci.
  • Samostatnost a zároveň schopnost práce v týmu.
  • Pokud máte smysl pro humor a jste týmový hráč, budete se mezi kolegy cítit určitě skvěle :)

NABÍZÍME:

  • Otevřeme Vám dveře pro odborný růst.
  • Stravování v kantýně/90 Kč stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdarma Vás pojistíme pro případ, že při práci způsobíte škodu
  • Také myslíme na Vaše stáří a nabízíme Vám penzijní připojištění
  • Můžete využít různých slev při nákupu zboží našich zákazníků
  • Vy i Vaše rodina můžete telefonovat za super ceny

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Veronika Markupová
Telefon: +420 601 314 284

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!