INTERNÍ ŠKOLITEL SKLADOVÝCH PROCESŮ

Jirny

Rozšiřujeme náš tým DHL v Jirnech u Prahy. Náš sklad patří k největším distribučním centrům nejznámějšího výrobce kostiček na světě, a jsme na to patřičně hrdí.

Dostanete se k nám autem, svozovými autobusy i MHD z Černého mostu nebo z Poděbrad.

Co budete dělat?

  • Zajišťovat a nastavovat adaptační proces nových pracovníků
  • Realizovat školení, tréningy, workshopy
  • Zodpovídat za dodržování všech postupů a pravidel manipulační techniky
  • Kontrolovat dodržování postupů uvedených v příslušných SOP – Gemba walk
  • Spolupodílet se a navrhovat úpravy procesů a formulářů
  • Každodenně řešit provozní problémy
  • Certifikovaně školit BOZP a PO
  • Aktivně komunikovat se zaměstnanci a poskytovat jim zpětnou vazbu
  • Pracovat ve třísměnném provozu

Co budete potřebovat?

  • Alespoň SŠ vzdělání a zkušenosti z oboru logistiky
  • Zkušenosti se školením zaměstnanců
  • Komunikativnost, organizační schopnosti
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni B2
  • Znalost práce s PC (MS Excel, Word, PowerPoint)
  • Ochotu učit se nové věci
  • Hodit se budou také znalosti metody používaných při školení dospělých

Co Vám za to nabízíme?

  • Zajímavé mzdové podmínky
  • Tým lidí, kteří si umí vážit upřímných vztahů, pomoci a je s nimi zábava
  • Vlastní rozvoj a realizaci
  • Smysluplnou práci
  • Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 80 Kč
  • Týden dovolené navíc (25 dní)
  • Stravování v naší kantýně
  • Příspěvek na penzijní připojištění, dopravu, náborový příspěvek
  • Výhodné mobilní tarify pro Vás i Vaše blízké
  • ...a mnoho dalších příjemných benefitů

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!