Skladový operátor do skladu s oblečením - mzda 29 000 Kč

Říčany

DHL je férový zaměstnavatel, který Vám vždy pošle včas výplatu a k tomu nabízí celou řadu benefitů.
Záleží nám na tom, aby u nás byli všichni spokojení, i proto máme bezpečnost našich zaměstnanců na prvním místě.
Jestli nevěříte, dejte nám o sobě vědět, protože právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně!

Co budete dělat?

  • Vychystávat zboží
  • Zpracovávat zboží na VAS - přebalovat, polepovat
  • Kompletovat a balit objednávky
  • Pracovat se scannerem

Co potřebujeme?

  • Pečlivost a spolehlivost
  • Zkušenosti ze skladu a s prací se scannerem výhodou (vše Vás naučíme)
  • Základní znalost práce na PC
  • Ochotu pracovat na jednosměnný provoz (pondělí - pátek od 7:00 do 15:30 hod)

Co Vám nabízíme?

  • Nástup možný IHNED
  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu – centrála Jažlovice (Říčany u Prahy)
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené námi
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Svozový autobus z Opatova (metro C) zdarma
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!