Referent/-ka zákaznického centra pro klíčové zákazníky

Olomouc

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží? Máte rádi pohyb a dynamiku? Rádi komunikujete a těší vás kontakt se zákazníkem? Máte zkušenosti v oblasti komunikace se zákazníky, které chcete dále rozvíjet?
My vám to umožníme!

Staňte se součástí týmu, který poskytuje nadstandardní zákaznickou péči našim klíčovým zákazníkům.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • převážnou část dne budete komunikovat a pečovat o naše klíčové zákazníky, budete jim pomáhat řešit různé druhy požadavků a dotazů (komunikace probíhá telefonicky nebo písemně)
  • s tím souvisí kontrola zásilek, prověřování statusů a správa zákaznických reportů
  • jelikož jsme mezinárodní firma čeká vás také každodenní komunikace se zahraničními partnery
  • svou pečlivost a flexibilitu využijete během zajištění plnění specifických zákaznických potřeb a nastavení, dle nastavení služeb pro klíčového zákazníka
  • týmového ducha uplatníte nejen během spolupráce s obchodní a provozní složkou DHL Freight
  • a nakonec vás čeká práce v interních systémech DHL Freight, na které vás řádně zaučíme

POŽADUJEME:

  • ukončené SŠ vzdělání
  • angličtinu na komunikativní úrovni
  • praxi v oblasti komunikace se zákazníky (alespoň 2 roky)
  • komunikační dovednosti a psychickou odolnost
  • obchodní a marketingové znalosti, silnou orientaci na zákazníka
  • asertivitu, flexibilitu, empatii

NABÍZÍME:

  • stravenky formou stravenkového paušálu, plně hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání
  • 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
  • možnost občasné práce z domova
  • širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, např. Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů, výhodné volání u mobilních operátorů, příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže

A s naší pestrou nabídkou interních i externích školení vám půjde osobní i profesní rozvoj jedna báseň.

Pokud splňujete výše uvedené a máte chuť nastoupit k nám na palubu, neváhejte zaslat svůj životopis.

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!