Řidič VZV/Retrakář

Cheb

Hledáte změnu ve svém pracovním životě?
Nyní máte možnost získat férového zaměstnavatele, který si svých zaměstnanců váží a výplatu zasílá vždy včas.
Jsme stabilní mezinárodní logistická společnost s dlouholetou tradicí a do svého týmu hledáme novou posilu, možná jste to právě Vy!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Manipulace se zbožím a jeho evidence
  • Vykládka a nakládka vozidel
  • Kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
  • Příprava zboží k expedici
  • Výpomoc na dalších odděleních
  • Dodržování BOZP, PO a interních procesů

POŽADUJEME:

  • Praxe s řízením VZV podmínkou (průkaz je plus, příp. jej lze získat u nás)
  • Praxe na pozici ve skladu - výhodou
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu
  • Nekonfliktní vystupování a týmového ducha
  • Komunikační dovednosti vč. znalosti českého jazyka

NABÍZÍME:

  • Plně hrazené stravenky
  • 25 dní dovolené
  • Systém Cafeterie (věrnostní systém bodů, 1 bod = 1 Kč, možné uplatnit v lékárnách, hotelích, eshopech ...)
  • Multisport kartu
  • Penzijní a životní pojištění
  • Výhodné mobilní tarify (O2/T-Mobile), slevové programy
  • Práce v přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s vedoucím postavením na trhu

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Michaela Líbalová
Telefon: 725 627 289

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!