Správce systému/Super User (m/ž)

Pohořelice

DHL je férový zaměstnavatel, který Vám vždy pošle včas výplatu a k tomu nabízí celou řadu benefitů.
Záleží nám na tom, aby u nás byli všichni spokojení, i proto máme bezpečnost našich zaměstnanců na prvním místě.
Jestli nevěříte, dejte nám o sobě vědět, protože právě teď hledáme nové kolegy a kolegyně!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Poskytovat on site support v rámci našich skladů, takže budete mít možnost se naučit i správu systémů používaných v logistice
  • Kontrolovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb
  • Řešit běžné uživatelské a systémové chyby, dotazy a požadavky od klienta a operativy
  • Spravovat a kontrolovat EDI
  • Testovat a inicializovat změny systémů
  • Provádět pravidelný reporting

POŽADUJEME:

  • Pokročilá znalost Excelu a základy SQL podmínkou
  • Anglický jazyk na úrovni B2 slovem i písmem
  • Rychlé rozhodování a organizační schopnosti

NABÍZÍME:

  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Brna ZDARMA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Kontakt

Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!