Skladový operátor – zkrácený úvazek

Praha

Rozšiřujeme náš tým DHL v Jirnech u Prahy. Náš sklad patří k největším distribučním centrům nejznámějšího výrobce kostiček na světě, a jsme na to patřičně hrdí.

Rádi bychom Vám nabídli možnost flexibilního úvazku zkráceného na 3 nebo 4 pracovní dny v týdnu.

Dostanete se k nám jednoduše! Skvělé spojení z Černého mostu!

Co budete dělat?

  • Přípravu objednávek dle požadavku zákazníka
  • Balení, etiketování a kompletování zboží
  • Práce se skenerem
  • Třídění vráceného zboží
  • Provádění inventur
  • Nakládka, vykládka kamionu (ještěrka, retrak)
  • Čeká vás pečlivé zaškolení

Požadavky, které máme:

  • Odpracovat 3 nebo 4 směny v týdnu (tj. 22,5 nebo 30 hod týdně)
  • Ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • Dodržovat směnnost (6:00 – 14:00 , 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00)

Proč u nás pracovat? Protože nabízíme:

  • Zvýšenou míru flexibility při plánování směn
  • Stravenky v hodnotě 80,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • Příspěvek na dopravu anebo svozové autobusy např. z Prahy - Černý Most, Milovice, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Český Brod a další
  • 5 dní dovolené navíc
  • Práci, která je vhodná pro muže i ženy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
  • Kantýnu, kde máme pestrý výběr jídel
  • Super kolegy a práci v přátelském, bezpečném a čistém prostředí
  • Pojištění pro případ, že při práci dojde ke škodě
  • Férové jednání
  • Zlevněné nabídky telefonních operátorů i pro rodinu
  • DHL akce
  • Výhodné nabídky od našich partnerů

Kontakt

DHL Supply Chain s.r.o.
Kristýna Jechová
Telefon: 725 175 862

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!