Obchodní zástupce pro severní Moravu

Mošnov

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o. je celosvětovým špičkovým poskytovatelem služeb v oblastech námořní a letecké cargo přepravy, přepravy nadrozměrných a industriálních celků. Jsme součástí koncernu Deutsche Post DHL a společně s ostatními divizemi ve skupině zajišťujeme komplexní portfolio logistických služeb a řešení pro naše zákazníky.

Pro obchodní tým hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (HUNTER) pro pokrytí regionu severní Morava (Pardubický, Olomoucký a Moravskoslezský kraj).

Základnu budete mít na naší pobočce na letišti Ostrava-Mošnov, ale je jedno, odkud budete k zákazníkům vyrážet. Důležité je přinášet nový obchod.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

o vyhledávat a získávat nové obchodní příležitosti a kontakty (HUNTING)
o péče o stávající klienty a práce s jejich dalším obchodním potenciálem
o řízení vlastního zákaznického portfolia - správa, analýzy, finanční výsledky, reporting, pohledávky
o aktivní práce s obchodním potenciálem (pipeline)
o mapování trhu, sledování konkurence
o aktivní spolupráce s ostatními odděleními při realizaci obchodů
o spolupráce s ostatními obchodními jednotkami skupiny DP DHL při obchodních činnostech, generování obchodních doporučení (leadů)

POŽADUJEME:

o zkušenost s obchodem v oblasti leteckých a námořních přeprav
o znalost obchodního potenciálu regionu severní Morava
o komunikační schopnosti, reprezentativní vystupování
o obchodní duch, orientace na finanční výsledek
o schopnost přesvědčivé argumentace a vyjednávání
o schopnost sebeřízení, důslednost
o anglický jazyk na komunikativní úrovni
o ŘP sk. B

NABÍZÍME:

o možnost rozvíjet své znalosti v oboru leteckých a námořních přeprav
o prostor pro seberealizaci a možnost aktivně si ovlivnit výši své odměny
o flexibilní místo pro výkon práce
o širokou paletu zaměstnaneckých benefitů (služební vůz, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, home office, dovolená navíc, nemocenské volno, slevové programy, multisport karta, shell karta, firemní výuka angličtiny a další).

Zaujala Vás tato pozice? Máte zkušenosti i chuť zkusit to s námi?
Vyplňte kompletně náš dotazník a přiložte Váš životopis. Brzy se Vám ozveme.

Kontakt

DHL Global Forwarding (CZ) s.r.o.
Martina Navrátilová

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!