Správce systému/Super User (m/ž)

Jihomoravský kraj

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • Poskytovat on site support v rámci našich skladů, takže budete mít možnost se naučit i správu systémů používaných v logistice
  • Kontrolovat chod skladového systému a všech podpůrných procesů a služeb
  • Řešit běžné uživatelské a systémové chyby, dotazy a požadavky od klienta a operativy
  • Spravovat a kontrolovat EDI
  • Testovat a inicializovat změny systémů
  • Provádět pravidelný reporting

POŽADUJEME:

  • Pokročilá znalost Excelu a základy SQL podmínkou
  • Anglický jazyk na úrovni B2 slovem i písmem
  • Rychlé rozhodování a organizační schopnosti

NABÍZÍME:

  • Možnost kariérního růstu
  • Stravenky v hodnotě 90,-Kč, které jsou plně hrazené zaměstnavatelem
  • 25 dní dovolené
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Balíček zaměstnaneckých výhod - CAFETERIA
  • Multisport kartu
  • Svozový autobus z Brna ZDARMA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Pojištění zdarma pro případ, že při práci způsobíte škodu

a mnoho dalších benefitů v rámci firmy

Kontakt

Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!