Security Specialista (m/ž)

Jihomoravský kraj

Tato pozice je vhodná i pro zaměstnance bezpečnostních složek, kteří hledají změnu ve své kariéře a mají rádi nové výzvy.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • dohlížet na funkčnost bezpečnostních systémů (EZS,CCTV,přístupový systém)
  • komunikovat se zástupci dodavatelů bezpečnostních služeb ( ostraha, PCO)
  • komunikovat s dodavateli bezpečnostních technologií a servisními organizacemi za účelem zajištění jejich bezproblémového provozu
  • poskytovat zaměstnancům podporu při řešení bezpečnostních incidentů
  • podílet se na návrhu opatření pro zvýšení bezpečnosti objektů a zásilek
  • poskytovat spolupráci státním orgánům podílejícím se na odhalování trestné činnosti

KOHO HLEDÁME:

  • kolegu, který má komunikativní znalost AJ
  • člověka, který má pokročilou znalost práce na PC (MS Excel)
  • někoho kdo má zkušenosti s vedením týmu
  • někoho, kdo je odpovědný, spolehlivý a pečlivý

NABÍZÍME:

  • možnost absolvovat certifikovaná školení
  • autobusovou dopravu z Brna zdarma
  • stravenky v hodnotě 90,- Kč, které plně hradíme
  • budete trávit o týden déle na dovolené (25 dní)
  • myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Vy i Vaše rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

„Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Supply Chain s.r.o.“

Kontakt

Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!