Administrativní pracovník - flexibilní pracovní doba (m/ž)

Pohořelice

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy.

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

  • komunikace se zákazníky, dodavateli, dopravci
  • komunikace a kooperace se skladem - - nebudete celý den sedět je za počítačem, ale budete mít možnost se podívat i do provozu
  • příprava dokumentů, evidence, reporting

POŽADUJEME:

  • angličtina na komunikativní úrovni
  • práce s MS Office – Outlook, Excel, Word
  • spolehlivost, pečlivost, samostatnost

NABÍZÍME:

  • příjemné pracovní prostředí
  • stravenky v hodnotě 90 Kč, které plně hradíme
  • týden dovolené navíc (25 dní)
  • penzijní připojištění
  • zvýhodněné telefonní tarify
  • balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA a mnoho dalšího

„Právní informace: vlastníkem inzerátu je společnost DHL Supply Chain s.r.o.“

Kontakt

Aneta Lípová
Telefon: 702 239 223

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!