Procesní specialista Junior (m/ž)

Praha, Říčany

Máte zájem pracovat pro významnou a stabilní společnost? Hledáte férového zaměstnavatele, který Vám pošle včas výplatu a má zajímavou nabídku benefitů? Láká Vás pracovní prostředí, kde se lidé znají jmény a najde se i prostor na to dát si kafe? Pokud se právě usmíváte, nebo jsme vzbudili Vaši zvědavost, pak jste na správném místě. Právě nyní do našeho týmu totiž hledáme nové kolegy.

Co budete dělat?

  • Podporovat zaměstnance při zavádění, nastavování a dokumentování procesů a postupů na oddělení skladu, administrativní části a kvality
  • Budete zodpovědní za pravidelné sledování procesů sledujících dodržování předpisů ve všech skladových a administrativních oblastech
  • Analyzovat a vyhodnocovat procesy/data ve skladech a administrativě
  • Navrhovat zlepšování procesů k dosažení cíle vyšší efektivity pracovních procesů
  • Inicializovat změny ve WMS, testovat nové verze WMS
  • Na naše interní procesy Vás řádně zaškolíme

Co potřebujeme?

  • Zkušenosti z logistiky
  • Znalost balíčku MS Office - Excel, kontingenční tabulky apod.
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu pracovat v pravidelném režimu PO-PÁ od 8:00 do 16:30 hod

Co Vám nabízíme?

  • Nástup možný ihned
  • Zázemí moderní logistické firmy s mnohaletou tradicí na českém trhu – centrála Jažlovice (Říčany u Prahy)
  • Stravenky v hodnotě 90 Kč/den plně hrazené námi
  • Týden volna navíc pro svou rodinu a přátele (25 dní dovolené)
  • Prima partu, bezpečné a čisté prostředí
  • Svozový autobus z Opatova (metro C) zdarma
  • Možnost profesního rozvoje a osobního růstu podpořeného firemními vzdělávacími programy
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA – odměňujeme zaměstnance za loajalitu
  • Pro sportovce nabízíme možnost karty MULTISPORT a zajistíme zdarma kartu do MAKRA
  • Levnější tarify od operátorů O2 a T-Mobile
  • Myslíme i na Vaše stáří a nabízíme penzijní pojištění
  • Chyb se bát nemusíte, zajistíme vám i pojistku odpovědnosti

Kontakt

DHL Solutions k.s.
Eva Konečná
Telefon: +420 727 975 231

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!