Skladník/Manipulant (VZV)

Přibyslavice

Poohlížíte se po novém zaměstnání ve významné stabilní společnosti, která má co nabídnout? Chcete pracovat pro férového zaměstnavatele, kterému na zaměstnancích záleží?
Jsme moderní logistická firma s mnohaletou tradicí na českém trhu. Skladujeme a přepravujeme zboží pro řadu známých značek a právě hledáme do týmu novou posilu!

VAŠÍM ÚKOLEM BUDE:

• manipulace se zbožím a jeho evidence
• kontrola kvality zboží a hlášení jeho poškození
• vykládka a nakládka vozidel a s tím spojená komunikace s řidiči, aby vše proběhlo tak jak má
• obsluha VZV
• dodržování BOZP, PO a interních procesů

POŽADUJEME:

• manuální zručnost
• průkaz VZV je plus, příp. je možno získat jej u nás
• praxi na pozici ve skladu výhodou
• základní znalost práce na PC
• ukončené vzdělání (min. výuční list)
• čistý trestní rejstřík
• zodpovědnost a spolehlivost
• nekonfliktní vystupování a týmového ducha
• komunikační dovednosti
• nástup: leden 2022

NABÍZÍME:

• stravenky formou stravenkového paušálu v hodnotě 70 Kč / odpracovaná směna, plně hrazené zaměstnavatelem
• mzda vyplácená k 6. dni v měsíci
• 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna
• Multisport karta, karta MAKRO, slevy u našich partnerů
• výhodné volání u mobilních operátorů
• příspěvek na penzijní/životní připojištění, firemní akce, soutěže
• bezúročné půjčky
• příspěvek 6 000 Kč ročně na jazykové vzdělávání

Zaujala vás tato nabídka? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Kontakt

DHL Freight CZ s. r. o.
Zuzana Dubová
Nádražní 2967/93
702 00  Ostrava
Česká Republika

Víte o někom, kdo by měl o pozici zájem? Sdílejte!